Od czego zacząć?

Zacząć trzeba od świeżego pomysłu i planowania prac. 

Umiejętności w projektowaniu każdego projektu graficznego zaczyna się od znajomości narzędzi a także świeżego pomysłu, który zamierzasz wcielić w życie. Narzędzia jakie byłyby potrzebne to ołówek i kartka a także Corel Draw, Photoshop, Ilustrator lub inny program który „obrabia” grafikę. Znajomość programów niestety jest wymogiem do przelania pomysłu do pamięci komputera.

Planowanie

Jak większość projektów musi mieć swoje ramy czasowe. Od pomysłu do realizacji i to w najszybszym czasie. To są wymagania Klienta, który oczekuje szybkiej realizacji i przedstawienia wizualizacji projektu. Najważniejsze jest to aby przekazać realne czasy wykonania projektu, który trzeba zrealizować. Nie ma nic gorszego niż niedotrzymanie terminów. To oznacza złe planowanie lub niedoszacowanie szczegółów projektu.

Odpowiednia prezentacja projektu musi zawierać niezbędne elementy na które zwracał Klient. Elementy projektu muszą mieć dobrze wyeksponowane szczegóły takie jak logo, motto lub inny znak graficzny na którym zależy Klientowi.

Warto zasięgnąć rady odnośnie samego odbioru projektu. Osoby trzecie potrafią błyskawicznie ocenić czy dany projekt jest interesujący lub wskazać miejsca, które trzeba poprawić.

Projekt czasami wymaga powiększenia grona specjalistów. Warto dobrać odpowiedni zespół, który pozwoli oddać projekt na odpowiednim poziomie i w określonym czasie.

Pracujmy razem!

MASZ POMYSŁ I POTRZEBUJESZ POMOCY?
NAPISZ DO MNIE