Co to jest CORS?

Complex Online Registration System

CORS to nowy poziom kompleksowej usługi dla branży wystawienniczej, który w pełni kontroluje przepływ i rejestrację osób na targi , konferencje lub inne eventy. Organizator eventu ma pełną wiedzę na temat osób, które są na jego wydarzeniu a także ma możliwość bezpośredniego kontaktu za pomocą sms lub email.

Czy do rejestracji zwiedzających musi być kolejka?

CORS to oszczędność czasu i nerwów. Jest konfigurowana indywidualnie a wykonanie czyli organizacja na miejscu sprzętu i osób od obsługi dobrana do potrzeb i wymagań. Posiadamy zaplecze, które sprosta dużym przedsięwzięciom. Bazujemy na własnym nabytym doświadczeniu na rynku wystawienniczym bo z niego się właśnie wywodzimy.

W niektórych przypadkach kolejka do rejestracji jest czymś normalnym ( oby nie za długa ). Osoby stojące w dłuższej kolejce widzą jak proces jest szybko przetwarzany i nie obawiają się że się spóźnią na spotkanie lub po prostu zdążą zobaczyć event, wystawę czy konferencję

Rejestracja w domu – konieczność?

Publikując formularz rejestracyjny na stronie www wydarzenia osoba która go wypełnia ma możliwość wydruku identyfikatora online, zamówienia lub faktury za uczestnictwo. Drukując w domu lub w biurze identyfikator znacznie skracamy czas na wejście na wydarzenie.

Usługa CORS ma duże i elastyczne funkcjonalności, które możemy w łatwy sposób rozwinąć lub dopasować. Dla przykładu: możemy dostosować raport sprzedażowy z systemu rejestracyjnego do wymagań systemów księgowych tak aby wystarczył import i wszystkie dane będą dokładne i pasować do struktur. Odchodzi wtedy mnóstwo czasu na ich interpretację lub działanie ( np wystawianie faktur).  Korzyści jest bardzo wiele z których główną jest czas. Tworzymy rozwiązania tak aby Klient miał problem z głowy i skoncentrował na innych problemach.

Jak zamówić?

Wystarczy zadzwonić bądź napisać email do mnie lub na ogólną skrzynkę. Zaproponuję spotkanie na którym omówimy szczegóły i przygotuję ofertę.

Dane kontaktowe

Phone: +48 503 952 286
Email: pawel.rauf@raufservices.pl, biuro@raufservices.pl

Pracujmy razem

POWIEDZ MI O SWOIM PROJEKCIE
KONTAKT